Reisfotografie Tsjechië: Landal park Marina Lipno
In plaats van naar huis te rijden na onze 2-weekse vakantie in Zwitserland reden we oostwaarts: naar Tsjechië. Op de grens met Duitsland aan het Lipno meer ligt een park van Landal Greenparks. Mij was gevraagd om na de serie die ik voor het park in Winterberg had gemaakt ook van dit park omgevingsfoto’s te maken. Een mooie uitdaging en ik wilde met goede resultaten daarvan thuiskomen.
De voorbereidingen waren daar ook naar geweest. Reisgidsen, Google Maps en andere bronnen waren geraadpleegd om een beeld te krijgen van de omgeving en haar mogelijkheden. Bij aankomst in het park bleek dat de locatie van het vakantiepark ideaal was: schitterend gelegen in een hoek van het Lipno meer met een plezierhaven ervoor en rollende heuvels erachter. Dit ging mooi worden!
Aangezien het weer bij aankomst mooi was besloot ik na de tassen binnen te hebben gezet gelijk aan de slag te gaan en wat foto’s van het park en de directe omgeving te maken.
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!